Call us

Ons team

Wouter Sonneville

Algemeen directeur

wouter.sonneville@exalta.be

Tel.: 09 265 81 25

Bart Claeys

Directeur Financiën en administratie

bart.claeys@exalta.be

Tel.: 09 265 81 30

Wim Speecke

Facilitair directeur

wim.speecke@exalta.be

Tel.: 09 265 81 22

Günther De Coen

Regiodirecteur Exalta | Sint-Jozef & Focus-Plus - Gent en Ename

günther.de.coen@exalta.be

Tel.: 09 265 81 24

Hilde Van Hecke

Regiodirecteur Exalta | Sint-Vincentius

hilde.vanhecke@exalta.be

Tel.: 09 326 98 15

Bert Roelandts

Regiodirecteur Exalta | Morgenster & Focus-Plus - Donk

bert.roelandts@exalta.be

Tel.: 050 72 71 95

Katrien Goossens

Stafmedewerker Algemeen beleid

katrien.goossens@exalta.be

Tel.: 09 265 81 36

Ilse Taghon

Stafmedewerker Kwaliteit en informatieveiligheid

ilse.taghon@exalta.be

Tel.: 09 265 81 41

Leen Bovijn

Stafmedewerker HR

leen.bovijn@exalta.be

Tel.: 09 265 88 04

Patricia Stokx

Stafmedewerker VAPH

patricia.stokx@exalta.be

Tel.: 09 226 13 05

Johan Banneel

stafmedewerker Facilitaire diensten binnen Exalta vzw

johan.banneel@exalta.be

Tel.: 09 265 81 22

edit afsluiten